demirsanLTD hakkında

hakkımızda

 

Demirsan Demir San. Ürünleri Nak. Tic. Ltd. Şti. kuruluş aşaması 1960 yılında (Merhum Mehmet Ertaş’ın) Bakırköy’de ticaret hayatına şahıs firması olarak başlamasıyla birlikte 1996 yılında şuan ki ünvanı olan Demirsan Demir adı altında faaliyet göstermektedir.Firmamız Tuzla / Aydınlı’da olup 2500 m2 açık alan, 500 m2 kapalı alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız çevreye ve doğaya zarar verecek maddeleri itinayla değerlendirerek onları insanlara faydalı hale getirme misyonu üstlenmiş bulunmaktadır.Firmamız hurda, metal, boru profil alımı ve satımı alanında uzman ve geniş kadrosuyla
müşterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.Firmamız, sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktadır.

Firmamız, sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktadır. Firmamız, sipariş sonrası ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlarda yapılmaktadır.
Firmamız tüm yükleme, boşaltma, parçalanma, presleme, kesme, ayırma, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde teknolojinin olanaklarını kullanarak yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yerine getirmektedir.

Demirsan  Demir San. Ürünleri Nak. Tic. Ltd. Şti. olarak amacımız dürüstlük, kalite ve disiplin çerçevesinde müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşterilerine hızlı, etkin ve doğru çözümler sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Hurda metal hizmetlerinde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti için her türlü sorumluluğu titizlikle yerine getirmek, kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişimi yönetmektir.

Vizyonumuz

 Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri sadakatini kazanmak,
var olan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Hurda metal sektöründe müşterilerimize tam zamanında,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak
uluslar arası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek geri dönüşümlü maddelerinin toplanması ve çevrenin korunması ilkesi ile doğadaki geri dönüşüm zincirini halkalarından birini oluşturarak bilinçli hizmet vermektedir.

Aklınızdaki Her Şey İçin Bize Yazın

15 + 13 =

Her Hakkı Saklıdır.  © Hosted by Ayke Bilişim , 2022